Пра курсы
ГАРАДЫ :


Галасаванкі

OoJ4RswRdl8

Можна пазначыць максімальна тры пункты.

Якая тэма заняткаў была самая цікавая?
Віншаванні і зычэнні
Рыцары і бітвы
Паганства
Медыцына
Лаянка
Сваякі
Птушкі
Зоркі
Кіно
Мода
Жарты
Горад
Адукацыя
Вялікдзень
Тэатр
Кампутары
Чалавек і закон
Раслінны свет
Інваліднасць
Казкі
Войска
Гатэль
Мастацтва
Эканоміка
Рэклама
Жывёльны свет
Народны строй
Мова
Музей
Якуб Колас
Крама
Экалогія
Дзеткі
Паэзія
Здаровая ежа
Каляды
Зіма
Бізнес
Трасянка
Кавярня
Адам Міцкевіч
Масленіца
Журналістыка
Жаночая драбяза
Грошы
Вясна
Археалогія
Спадчына
Цырульня
Васіль Быкаў
Тэлебачанне
Матацыклы
Гендар
View Result

Можна пазначыць максімальна тры пункты.
Які госць заняткаў запомніўся вам найболей?
Кастусь Ларкоў (пекар)
Стэфан Эрыксан (скайп-госць)
Рыцары з клуба Гівойт
Уладзімір Арлоў
Ангела Эспіноса (скайп-госць)
Святлана Сігаева (этнограф)
Аляксандр Арцішэўскі (лекар)
Андрэй Вітушка (лекар)
Зміцер Салошкін (лекар)
Крысціна Вітушка (Нашы дзеткі)
Юлія Малахоўская (Нашы дзеткі)
Уладзь Кошчанка (філолаг)
Аляксандр Вінчэўскі (арнітолаг)
Святлана Вранава (скайп-госць)
Віктар Малышчыц (астраном)
Андрэй Кім (кіно па-беларуску)
Ганна Хітрык (акторка)
Уладзімір Глотаў (актор)
Саша Варламаў (мадэльер)
Андрэй Хадановіч (паэт)
Надзея Белахвосцік (журналістка)
Аляксей Кульбіцкі (выкладнік БДУ)
Таццяна Вадалажская (Лятучы Універсітэт)
Зміцер Галіноўскі (выкладнік БДУ)
Ірына Дубянецкая (тэолаг)
Мікалай Пінігін (рэжысёр)
Вячаслаў Ракіцкі (тэатральны крытык)
Віталь Краўчанка і пастаноўка з ваннаю
Юрась Гецэвіч (кампутарнік)
Марыя Шашытайшвілі (Velcom)
Дар\'я Каткоўская (юрыстка)
Андрэй Палуда (праваабаронца)
Яўген Валошын (журналіст)
Людміла Карабань (фларыст)
Сяргей Харэўскі (мастацтвазнаўца)
Даніла Уладамірскі (правы людзей з інваліднасцю)
Марына Каліноўская (правы людзей з інваліднасцю)
Дар`я Ліс (журналістка)
Ксенія Шталенкова (літаратарка)
Вера Бурлак (паэтка)
Віктар Жыбуль (паэт)
Алена Масла (казачніца)
Серж Мінскевіч (казачнік)
Вераніка Фаміна і Бэла Кавалькова (батлейка)
Ніна Шыдлоўская (Будзьма Беларусамі)
Павел Бераговіч (маёнтак Падароск)
Валерка Булгакаў (часопіс ARCHE)
Таццяна Владыка (мадэльер)
Юрась Адамовіч (распавядаў пра радаводы)
Пятро Клюеў (гатэльер)
Рыгор Сітніца (мастак)
Зміцер Моніч (мастацкі музей)
Аляксандр Куль (баскетбаліст)
Аляксандр Чубрык (эканоміка)
Вольга Кашкан (рэклама)
Сяргей Плыткевіч (фотамастак)
Наста Глушко (народны строй)
Віталь Гуркоў (баксёр)
Наталля Адамовіч (музей Коласа)
Міхась Міцкевіч (сын Коласа)
Марыя Міцкевіч (унучка Коласа)
Дзмітры Алейнік (аэрафотаздымка)
Сяргей Сачыўка (бармен)
Кацярына Ганчарова (эколаг)
Алена Церашкова з дзецьмі
Паліна Грынчанка (дзеткі)
Марыйка Мартысевіч (паэтка)
Усевалад Сцебурака (паэт)
Андрэй Белавешкін (здаровае харчаванне)
Андрэй Жвалеўскі (пісьменнік)
Ірына Валадзько (А-100)
Павел Ганчар (Velcom)
Алег Трусаў (старшыня ТБМ)
Анатоль Еўмянькоў (музей Міцкевіча)
Віталь Цыганкоў (журналіст)
Вольга Чайчыц (журналістка)
Аксана Спрынчан (паэтка)
Зміцер Гулецкі (манеты)
Леанід Дранько-Майсюк (паэт)
Вадзім Лакіза (археолаг, Акадэмія навук)
Зміцер Скварчэўскі (гісторык, даследчык беларускай міфалогіі і паганства)
Цімох Акудовіч
Сяргей Календа (стыліст)
Сяргей Шапран (біёграф Васіля Быкава)
Валянціна Быкава (сястра Васіля Быкава)
Юры Жыгамонт (Падарожжы дылетанта)
Алесь Матафонаў (Лабірынты, Адкрыты архіў)
Васіль Цярэшка (знаўца рэтратэхнікі)
Ігар Мельнікаў (гісторык і рэканструктар)
Ганна Кісліцына
Вольга Шастакова
Джым Дынглі (беларускамоўны ангелец)
Тодар Кашкурэвіч
View Result

Можна пазначыць максімальна тры пункты.
Які музыка (гурт) запомніўся вам найболей?
SP Kava (рэпер)
гурт HandmadE
Алег Хаменка (гурт Палац)
Ігар Палынскі (гурт Sumarok)
гурт Rahis
гурт Bosae Sonca
Віктар Шалкевіч
гурт Vuraj
Лявон Вольскі і Павел Аракелян
гурт Shuma (Руся)
Зміцер Вайцюшкевіч
Кася Камоцкая
гурт Стары Ольса
Пятро Клюеў
гурт Recha
гурт У нескладовае
гурт Akute
ТрыА Алеся Лася
гурт KRIWI
гурт ZnaROCK
Паліна Рэспубліка
гурт Людзі на балоце
гурт Navi
гурт Мутнаевока
Сяргей Башлыкевіч (гурт Lеibonik)
гурт TRUBETSKOY
гурт Разбітае сэрца пацана
гурт J:МОРС
гурт HAINA
гурт Guda
Ілля Фаляжынскі
Яраш Малішэўскі
гурт Нагуаль
гурт :B:N:
Ігар Варашкевіч (гурт Крама)
Аліса Селязнёва і MARKUTS BAND
гурт Ілюжан
View Result

Пішыце ў каментах, якія тэмы, гасцей і музыкаў хочаце пабачыць на курсах у новым сезоне!

Партнёры — Кісларод
Партнёр — Цэнтр Кола
Партнёр — Сувеніры пра Беларусь
Партнёры — Трэці Сектар
Партнёр — Падароск
Партнёр — Будзьма
Партнёр — Viapol
Партнёр А-100
Кнігарня Логвінаў
Партнёр — Velcom па-беларуску
Партнёр — Лятучы ўніверсітэт
Партнёр — Галерэя Ў
Інфапартнёр — kniharnia.by
Інфапартнёр — Новы час
Інфа-партнёр — Разам
Інфа-партнёр knihi.by
Інфа-партнёр tuzin.fm
Інфапартнёры — ЭўраБеларусь
Інфапартнёры — Радыё Рацыя
Інфапартнёры — Нашыя Дзеткі
Інфапартнёр — Белсат